BÜYÜK ANADOLU TURU

Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  22.08.20201960.00 TL2560.00 TL 1960.00 TL0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  Taksitler »
  12.09.20201960.00 TL2560.00 TL 1960.00 TL0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  Taksitler »
  03.10.20201960.00 TL2560.00 TL 1960.00 TL0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  Taksitler »
  24.10.20201960.00 TL2560.00 TL 1960.00 TL0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  0 - 6 Yaş 1200.00 TL
  7 - 12 Yaş 1500.00 TL
  Taksitler »

 

VAN GÖLÜ EKSPRESİ İLE SÜPER PROGRAM
Sizin İçin Özel Yazılmış Program - Başka Yerde Yok...
Özel Oteller - Özel Rehber - Süper Yemeklerle Anadolu Renkleri
ERKEN REZERVASYON

 • BÜYÜK ANADOLU TURU - VAN GÖLÜ EKSPRESİ - ÖZEL TUR

  BÜYÜK ANADOLU TURU / V.İ.P / 8 GECE 9 GÜN  

  TUR TARİHLERİ
  1. TUR : 11 NİSAN 2020           
  5. TUR : 22 AĞUSTOS 2020
  2. TUR : 23 MAYIS 2020           6. TUR : 12 EYLÜL 2020
  3. TUR : 20 HAZİRAN 2020      7. TUR : 03 EKİM 2020
  4. TUR : 11 TEMMUZ 2020       8. TUR : 24 EKİM 2020

  BU TURUMUZDA VAN GÖLÜ EKSPRESİ – KULLANILIYOR !!!
  KAPADOKYA – KAYSERİ – KEMALİYE – KARANLIK KANYON – ELAZIĞ – VAN GÖLÜ EKSPRESİ
  TATVAN – AHLAT – AKDAMAR ADASI – VAN – MURADİYE ŞELALESİ – İSAKPAŞA SARAYI
  KARS – ANİ HARABELERİ – SARIKAMIŞ – ERZURUM – ERZİNCAN – SİVAS
  TOKAT – BALLICA MAĞARASI – AMASYA – ÇORUM – HATTUŞA – ANITKABİR

  1. GÜN : İzmir – Hareket
  • 20:15’de MAVİŞEHİR (Mavi Bahçe Önü) – ( Karetur Servis Aracı )
  • 20:30’da BOSTANLI (Tramvay istasyonu arkası) - ( Karetur Servis Aracı )
  • 20:40’da KARŞIYAKA (Anıt Önü) - (Karetur Servis Aracı)
  • 20:00’de ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü) - (Karetur Tur Otobüsü)
  • 20:30’de HATAY ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü) - (Karetur Tur Otobüsü )
  • 20:40’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü) - (Karetur Tur Otobüsü)
  • 21:00’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastanesi önü) - (Karetur Tur Otobüsü)

  SERVİS DANIŞMA HATTIMIZ : 0545 3006065

  2. GÜN : İzmir – Konya – Kapadokya – Kayseri

  Güzel geçen bir yolculuk ve uygun molalarla sabah saatlerinde Kapadokya da oluyoruz. Aksaray’da Ağaçlı Tesislerinde alacağımız (extra) sabah kahvaltısından sonra, KAPADOKYA bölgesinin en heyecan verici bölümü işte burada başlıyor. Bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüklerinden KAYMAKLI Yeraltı şehrini geziyoruz. Ardından UÇHİSAR KALESİ’nden Kızılırmak'a doğru vadileri ve Peri Bacalarını kuşbakışı seyrediyoruz. Göreme Açık Hava Müzesi’nin eşsiz tarihi güzelliklerine tanık olup, daha sonra AVANOS ÇANAK ÇÖMLEK Atölyesinde alışveriş yapma fırsatı buluyoruz ve ardından otelimize yerleşip dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  3. GÜN : Kayseri – Kemaliye – Karanlık Kanyon – Elazığ

  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden  ayrılıp Erzincan Kemaliye’ye doğru yola çıkıyoruz. Öğle saatlerinde Ahmet Kutsi Tecer’in ‘’Orada bir köy var uzakta‘’ şiirine konu olmuş Kemaliye’ye ulaşıyoruz. Kemaliye’de alacağımız öğle yemeğimizin ardından dolmuşlarımıza binerek Kemaliye de ilk durak noktamız Karanlık Kanyon oluyor. Dünya’nın en büyük kanyonlarından olan ve yer yer yüksekliği 800 metrenin üzerine çıkan, sarp ve dik yamaçların kıyısı boyunca uzanan bu kanyon ve taş yol sizleri hayrete düşürecek. İnsanların tamamen elleri ile oyarak açtığı ve zamanında Kemaliye -Divriği arasında bağlantı oluşturan bu yol, insan emeği ve kararlılığının günümüzde yaşayan en büyük sembolüdür. Taş Yol gezimiz sonrasında Tübitak tarafından bölgede düzenlenen doğa gezileri sırasında toplanmış olan canlı-bitki-maden türlerinin sergilendiği, ülkemizin en büyük Doğa Tarih Müzesi’ni geziyoruz. Doğa Tarih müzesi gezimiz sonrasında Kemaliye merkeze ulaşıyoruz. Sonrasında oldukça keyifli bir yer olan Taş Dibi mahallesinde yer alan Lökhane’ye gidiyoruz. Salim Usta tarafından Lög/Lök yapımını öğrenip bilgilendikten sonra Elazığ’a geçiyoruz. Akşam saatlerinde Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  4. GÜN : Elazığ – Van Gölü Ekspresi Treni – Tatvan – Selçuklu Mezarlığı – Akdamar Adası - Van

  Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından sabah erken saatlerde Van Gölü Ekspresi ile muhteşem bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu tren yolculuğumuzda Muhteşem Anadolu manzaralarıyla Muş tren yolu ile Tatvan’a ulaşıyoruz.
  Emir Bayındır Kümbeti, Erzen Hatun Kümbeti gezimizin sonrasında öğle yemeğimizi Tatvan’da alıyoruz. Dünyanın en büyük Türk İslam mezarlığı olarak bilinen SELÇUKLU MERAZLIĞI ve Tarihi eserleri ziyaret ediyoruz. Tatvan yolu ile Gevaş’a ulaşıyoruz. Van Gölü‘nün hüzünlü hikayesini sularına yansıtan tekne ile AKDAMAR ADASI‘na geçiyoruz.
  Van’ın sınırları içerisinde kalan Akdamar Adası ve ada üzerinde yer alan Surp Haç Kilisesi Türkiye’nin görülmesi gereken yerlerinin başında geliyor. Ada gezimizin ardından TUŞBA KALESİ’ni ( Van Kalesi ) ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Van’da.

  5. GÜN : Van – Muradiye Şelalesi – İsakpaşa Sarayı - Kars

  Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından doğal güzelliğiyle MURADİYE ŞELALESİ‘ni ziyaret ediyoruz. Muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra Yavuz Sultan Selim ’in Şah İsmail ile büyük bir savaş yaptığı ÇALDIRAN OVASI’ndan geçiyoruz. Muhteşem Anadolu manzaraları eşliğinde DOĞUBEYAZIT’a ulaşıyoruz. Burada; Osmanlı‘nın doğudaki en görkemli yapısı olan İSHAKPAŞA SARAYI‘nı ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin sonunda akşam saatlerinde Kars’a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

  6. GÜN : Kars – Ani Harabeleri – Sarıkamış - Erzurum

  Sabah kahvaltımızın ardından Kars şehir turumuza başlıyoruz. Kars merkez de geniş sokakları, planlı yerleşimi, Ruslardan kalan binaları, kentin tarihi yapılarını panoramik olarak görme imkanı bulacağız. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Ermenistan sınırında yer alan bölgenin en önemli yerleşim alanı olan ve günümüzde terkedilmiş vaziyette bulunan Ani Harabeleri’ne gidiyoruz. Ani Harabeleri gezimizin ardından Sarıkamış’a doğru yola çıkıyoruz. Sarıkamış’ta Katerina Köşkü'nü, Sarıkamış Kayak Merkezi gezimizin sonrasında yolumuzun üzerindeki Şehitler Anıtı'nı ziyaret ediyoruz. Akşam saatlerinde Erzurum da oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  7. GÜN : Erzurum – Erzincan – Sivas   

  Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılıp ERZURUM'da ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE, ULU CAMİ, ÜÇ KÜMBETLER, YAKUTİYE MEDRESESİ gezileri yapıyoruz. OLTU TAŞI alış verişi için TAŞHAN RÜSTEM PAŞA KERVANSARAYI‘da aldığımız serbest zamanın ardından ERZINCAN’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde TERCAN - MAMA HATUN TÜRBESI ile KERVANSARAYI ziyaret ediyoruz. Erzincan’da alacağımız öğle yemeğimizin ardından Sivas’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Sivas’a ulaştıktan sonra 1892 yılında Sivas Lisesi olarak yaptırılan ve 1981 yılına kadar Sivas Lisesi olarak kullanılan cumhuriyetin ilanı sürecinde halkın birlik, beraberlik ve bütünlüğünün temellerinin atıldığı en önemli yerlerden biri olan ATATÜRK KONGRE VE ETNOĞRAFYA MÜZESİ, ŞİFAIYE MEDRESESİ, ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE, HÜKÜMET KONAĞI, PAŞA CAMİİ, KALE gezilerimizin ardından Aslanlı çeşmeden su içebileceğiniz, üst katında Nargile keyfi yaparak şehri izleyebileceğimiz veya dileyen konuklarımızın alış veriş yapmaları için TAŞHAN’da vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  8. GÜN : Sivas – Tokat – Ballıca Mağarası – Amasya

  Sabah kahvaltımızın ardından Tokat merkezdeki Sulu sokak ve ona bağlanan Halit Sokak, Safranbolu evlerini andıran Tokat evleri ve onu çevreleyen, Roma, Selçuklu, Beylikler ve Osmanlı dönemlerine ait, cami, han, hamam, medrese, türbe, bedesten, çeşme gibi birbirinden güzel birçok eserle dolu tarihi dokusuyla Tokat’ta Arastalı Bedesten (Tokat müzesi)‘ni de gördükten sonra, Bakırcıları ziyaret ediyoruz. Tarihi Taşhan’da alışveriş molası verdikten sonra Tokat’tan ayrılıp Amasya’ya doğru yola çıkıyoruz yolumuzun üzerinde Ballıca Mağarası gezisi yapıyoruz. Amasya’ya ya ulaşırken Ferhat su Kanalını ve Ferhat ile Şirin müzesini geziyoruz. Ferhat Su Kanalı Antik Amasya Kenti’nin simgesi haline gelmiştir. Ardından Kral Kaya Mezarları Yeşilırmak Vadisi boyunca, Amasya’da Saraydüzü Kışla Binası, Saat kulesi, Sultan II. Beyazıd Külliyesi, Amasya Mumyalar Müzesi, Minyatür Amasya Müzesi, Hazeranlar Konağı, Torumtay Medresesi ve Yalı boyu gibi yerleri gezdikten sonra gün sonu turumuzu bitirerek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  9. GÜN : Amasya – Çorum – Hattuşa  - Anıtkabir – İzmir

  Sabah kahvaltımızın ardından Çorum merkez saat kulesi panoramik fotoğraflıyoruz. Ardından Hattuşa Antik Kenti ziyareti ve Yazılıkaya ziyareti yapıyoruz. Kırıkkale’den geçip Ankara Anıtkabir'e ulaşıyoruz. Anıtkabir'de Aslanlı Yol, Mozole, Rölyefler ve İstiklal ve diğer Kuleleri ve Anıtkabir Müzesini ziyaret edip Ankara’dan ayrılarak Afyon, Uşak, Kula üzerinden yolda verilen molaların ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Siz değerli konuklarımızla bir sonraki seyahatlerde buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz  

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Otellerde Y.P Konaklama (4*, 5* Hotel Konaklamaları )
  Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  Elazığ - Tatvan Tren Biletleri
  Çevre Gezileri
  Zorunlu Seyahat Sigortası
  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Tüm Öğlen Yemekleri ve ilk gün sabah kahvaltısı
  Extra belirtilen organizasyonlar
  Tüm Yemeklerde alınan İçecekler
  Otellerdeki yapılan ekstra harcamalar
  Dolmuş ve Tekne ücretleri
  Milli Park GirişleriMüze ve Örenyeri girişleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
20:15’de MAVİŞEHİR (Mavi Bahçe Önü) – ( Karetur Servis Aracı ) 20:30’da BOSTANLI (Tramvay istasyonu arkası) - ( Karetur Servis Aracı ) 20:40’da KARŞIYAKA (Anıt Önü) - (Karetur Servis Aracı)
Tur Hareket Tarihleri:
22 Ağustos • 12 Eylül • 03, 24 Ekim

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde Y.P Konaklama (4*, 5* Hotel Konaklamaları )
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Elazığ - Tatvan Tren Biletleri
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Yemekleri ve ilk gün sabah kahvaltısı
 • Extra belirtilen organizasyonlar
 • Tüm Yemeklerde alınan İçecekler
 • Otellerdeki yapılan ekstra harcamalar
 • Dolmuş ve Tekne ücretleri 
 • Milli Park Girişleri
 • Müze ve Örenyeri girişleri
   

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Yorumlar


Benzer Turlar

UÇAKLI KARADENİZ TURU

UÇAKLI KARADENİZ TURU

Batum Konaklamalı Süper Program Uçakla Yayla Konaklamalı Yayla Gezileri Şelaleler ve Şehir Gezileriyle

İzmir Uçak 4 Gece 5 Gün
1899.00 TL
İNCELE
LİKYA - FETHİYE TURU

LİKYA - FETHİYE TURU

1 ALANA 1 HEDİYE - KAMPANYASI - Fethiye Bölgesi Karya ve Likya Bölgesi Gzezisi, İzmir Çıkışlı Saklıkant, Ölüdeniz, Dalyan, Gökova, Göcek Tekne Turu, Yamaç Paraşütü Rafting Ekstrem Tatil

İzmir Otobüs 4 Gece 5 Gün
1980.00 TL
İNCELE
BÜYÜK ANADOLU TURU

BÜYÜK ANADOLU TURU

VAN GÖLÜ EKSPRESİ İLE SÜPER PROGRAM

İzmir Otobüs 8 Gece 9 Gün
1960.00 TL
İNCELE
İSTANBUL TURU EDİRNELİ - GÜNDÜZ ÇIKIŞLI

İSTANBUL TURU EDİRNELİ - GÜNDÜZ ÇIKIŞLI

İstanbul Turu, İzmir Çıkışlı Otobüsle Topkapı Sarayı, Boğaz Turu ve Yalılar, Adalar Vapuru Büyük Ada Gezisi, Dolmabahçe Sarayı, Edirne

İzmir Otobüs 3 GECE 4 GÜN
990.00 TL
İNCELE